מתן-חי מירו / Matan-Hay Miro

שמי מתן, מאיזור חיפה והקריות, מגיל קטן אוהב טכנולוגיה, בפרט מחשבים וסלולר.
בערך בגיל 11 נחשפתי לדבר הזה שנקרא "תכנות" ומשם הדרך הייתה ארוכה אך מהנה, בגיל 13 כבר הקמתי אתרי אינטרנט.
עם השנים התפתחתי, בעיקר בתחום המחשבים שם צברתי ידע גדול בתוכנות המחשב, הדרכה, עיבוד וידאו, עריכה גראפית ועוד.
בגיל 15 התחלתי לעבוד בחוץ בכל מיני עבודות מזדמנות כדי "להשיג" כסף לרכוש חלקי מחשב שבסופו של דבר ארכיב בעצמי – אותו מחשב שאיתו התחלתי ממש לעבוד.
עם הכסף שייצרתי השכרתי שרתים וירטואלים כדי להתנסות עם אתרים אונליין שמבוססים על מערכות תוכן, מערכות שאיתן אני עובד עד היום, כמו WordPress.
המשכתי את המחקר הקטן שלי בתחום התכנות, התמקצעתי בצד הלקוח – HTML, CSS, Javascript ועוד ספריות כאלה ואחרות, בסופו של דבר זה לא היה נמנע ולמרות שאני לא חובב את צד השרת, גם עליו למדתי כדי שאהיה מסוגל לעבוד ולייצר בעצמי מערכות ופונקציות מורכבות – אשר בסוף הלקוחות שלי משתמשים בהן.
משנת 2017, גיל 19 ובמקביל לשירות הצבאי שלי התחלתי לרכוש לקוחות לאט לאט עד שלבסוף השתחררתי מהצבא ופתחתי לעצמי עסק – אותו העסק שכיום אנשים מכירים ודרכו פונים אליי "מירו מחשוב ואינטרנט" על שם המשפחה שלי שמלווה אותי מאז ומעולם.
היום, עם ידע וניסיון אני מסוגל לתת פתרונות רבים לקהל רחב בתחום המחשבים, פיתוח אתרים אינטרנט מכל הסוגים – דינאמיים, מסחריים, אתרי תדמית ודפי נחיתה, תיקון מחשבים ובעיקר פתרון בעיות למשתמשי Windows ואיך אפשר לשכוח – עיצוב גראפי.
זה בקצרה עליי – אשמח לתת לכם חבריי היקרים מענה וללוות אתכם לצידי.
תודה שקראתם קצת עליי!

תכנות – HTML, CSS, Javascript, PHP, WordPress Development
מחשוב – Windows and Windows Server
עיצוב גראפי – Adobe Photoshop
וידאו ותמונה – Adobe Lightroom, Adobe Premiere, Camtasia Studio, Audacity, Sony Vegas, Aegisub, Avisynth, MeGUI, Adobe After Effects

To top
דילוג לתוכן