Miro מחשוב ואינטרנט

פתרונות מחשוב, בניית אתרי אינטרנט ותמיכה טכנית מרחוק!

חיפוש
Generic filters

השתלטות על מחשב מרחוק

השתלטות על מחשב מרחוק, פתרון תקלות, עזרה אחד לשני וסתם להתחבר למחשב האישי שלכם מרחוק דרך הפלאפון או דרך המחשב של העבודה וכדומה…
עם השנים תמיכה טכנית מרחוק והתחברות למחשבים מרחוק הפכו פופולריים יותר ויותר, ולזה סיבות רבות, בואו נמנה חלק מהסיבות ונדון על כמה מהתכנות הפופולריות ביותר למשתמשי Windows שאיתם אפשר להשתלט על המחשב מרחוק:

  • אתם נמצאים בעבודה וחייבים לבדוק משהו בדחיפות במחשב האישי שלכם בבית או להעביר מסמך כלשהו.
  • יש לאחד מקרובי המשפחה או החברים בעיה ואתם בטוחים שיש לכם את הפתרון – גם זו סיבה מוכרת בהחלט.
  • סיבה נוספת היא פתרון תקלות של ספקי האינטרנט או ספקי שירותי המחשוב השונים מסביב לעולם.
  • גם פה כחלק מהשירותים שלי אני נותן מענה מרחוק בעזרת השתלטות על המחשב שלכם! – לחצו כאן לפרטים נוספים.

רוב התכנות הפופולריות אשר משתמשים בהם להשתלטות פועלות על חיבור אינטרנטי כך שאם החיבור הוא יציב אז גם השליטה תהיה יציבה ומהירה והתמונה לאדם שהתחבר לכם למחשב תהיה נקייה וברורה.

אז איך עושים את זה? – AnyDesk

לכך שיטות רבות, אנו נמנה את השיטה הטובה ביותר (לדעתי) שבה אפשר להתחבר למחשב מרחוק ונוסיף לכך עוד כמה אופציות, אני מדבר כמובן מי שלא הבין על התכנה AnyDesk, בעזרת התכנה המדהימה הזאת, אפשר להתחבר על-ידי מזהה שהתכנה מספקת לכל מחשב כמעט מכל מכשיר.

מתוך עמוד הורדת התכנה באתר התכנה – זמינות לכלל מערכות ההפעלה!

בואו נראה עוד תמונה שבה תוכלו לראות בדיוק איך התכנה נראת ואיך בעצם מבצעים התחברות קלילה ומהירה:

באדום – סימון שמטשטש את מספרי הזיהוי השונים אשר התכנה מספקת, בעיגולים ירוקים – המכשירים האחרונים שהתחברנו אליהם.

כמו שאפשר לראות, מתחת לכיתוב "This Desk" ניתן לראות (מטושטש באדום) את מספר הזיהוי של המכשיר שלהם, מתחת לכיתוב "Remote Desk" תוכלו להזין את המספר המזהה של המכשיר אליו אתם רוצים להתחבר ולאחר מכן כמובן ללחוץ על "Connect" – אז בעל המכשיר אליו אתם מתחברים יצטרך לאשר אתכם ואתם תהיו רשאים לפעול במכשיר שלו.

כיום, AnyDesk מוצעת לקהל המשתמשים הפרטיים בחינם לגמרי וללא הגבלת זמן, כפי שניתן לראות התכנה מאוד קלה ולא שוקלת הרבה ומציעה הרבה, בין היתר תוכלו להגדיר את התכנה שתרוץ תמיד על המחשב ברקע וגם תוכלו להגדיר סיסמה למכשיר שלכם דרך התכנה ובכך להתחבר מכל מקום, בכל זמן (כל עוד המכשיר דלוק) וכמעט מכל מכשיר גם בלי הצורך שיאשרו את ההתחברות שלכם מהצד השני.

רק AnyDesk? מה עם השאר? לאן TeamViewer נעלמה?

טוב… אז מלבד AnyDesk קיימות עוד כמה תחלופות שלא ארחיב עליהן לגמרי כאן אלא אנקוב בשמותיהן, ישנה התכנה המוכרת והותיקה TeamViewer שמשמשת רבים אבל נדמה כאילו קצת נעלמה… התכנה הותיקה שינתה את מדיניותיה פעמים רבות ובכך לא מאפשרת התחברות לתכנה ממכשיר שבו התכנה לא מעודכנת לאותה הגרסה בה גם המשתמש שהתחברו אליו קיימת, מעבר לזה התכנה מזהה ישר אם השימוש הינו עסקי ומעבירה את התכנה לשימוש עסקי ובכך חוסמת אפשרויות לאורך זמן ומבקשת מהמשתמש לשלם כסף.

מלבדה, עוד תכנות שתוכלו להרחיב קריאה עליהן ברחבי האינטרנט כמו: VNC Connect, Chrome Remote Desktop, DWService ועוד…

לסיכום, AnyDesk הינה אופציה מצויינת להתחברות מרחוק ובחינם, הן לעזרה ופתרון תקלות והן סתם להעביר קובץ דחוף או להשתמש במחשב האישי מרחוק כשצריך…

מקווה שמצאתם את הפוסט הזה שימושי ויעיל ואל תשכחו בעת צרה גם כאן ניתן מענה והשתלטות מרחוק!

שתפו!

תגובה אחת על “השתלטות על מחשב מרחוק

  1. Avatar

    טוב לדעת דרך טובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן